Zlevněné dámské oblečení a obuv
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Způsob doručení
Díky rozsáhlým zkušenostem a odborným znalostem nabízí neurra.cz širokou škálu výhod pro všechny oceňované zákazníky. Například rychlé a spolehlivé doručení do Spojených států, Kanady, Austrálie, Spojeného království, Francie, Německa, Španělska, Itálie, Portugalska a více než 60 zemí je výsledkem širokého spektra mezinárodní logistické sítě.

Základní pořadí se skládá ze čtyř jednoduchých kroků uvedených níže. Zajistíme 100% průhlednost a informujeme vás v každé fázi.

Potvrzení
Ihned po dokončení platby odešlete potvrzovací e-mail na naši zaregistrovanou e-mailovou adresu. Podrobnosti objednávky budou převedeny do našeho skladového systému. Změny objednávek nebo jiných požadavků lze zpracovat pouze u objednávek, které nejsou odeslány.

Zpracování
Ihned po dokončení platby začne zpracování objednávky. V našem skladu bude přísná kontrola jakosti a důkladné testování, abyste získali perfektní produkt. Tato doba zpracování se může lišit podle produktu, ale v průměru - pokud není specifikována stránka produktu - vyžadují se přibližně 4 pracovní dny. Pokud dojde k neočekávaným zpožděním, náš tým vám zašle příslušné údaje.

Více položek v objednávce může prodloužit dobu zpracování, aby se zajistilo, že zbývající kroky budou dále.

Dodávka
neurra.cz nabízí celou řadu cenově dostupných možností přepravy pro váš čas.

(Platí pro následující regiony: Spojené státy, Kanada, Austrálie, Británie, FR, DE, ES, IT, PT, více než 60 zemí)

Poznámka: Jedná se pouze o obecné pokyny. Zpoždění může být způsobeno důvody, které nemůžeme ovládat. Vyšší moc, přírodní katastrofy, špatné počasí, státní svátky a podobně.

Dodávka
Dodací lhůta zahrnuje výše uvedený čas zpracování. Zvolená metoda doručení určuje čas příchodu po dokončení zpracování. Omlouváme se za případná zpoždění způsobená kurýrní společností. Bohužel ji nemůžeme ovládat. Ve vzácných případech, na dlouhé vzdálenosti nebo zpoždění v procesu přepravy vás tým neurra.cz bude kontaktovat a poskytne vám řešení. Děkuji předem za Vaši laskavou spolupráci a pochopení.

zpět
www.neurra.cz Copyright @2019All Rights Reserved.
dámská móda | výprodeje | dámské oblečení